ITR SERWIS

pogotowie komputerowe

607 735 108

od 09:00 do 21:00

biuro@itr-serwis.pl

Mickiewicza 27/7, 66-400  Gorzów WielkopolskiWe współczesnych laptopach często spotykamy się z dyskami typu SSD, HDD, SSHD, MVNE, są to dyski półprzewodnikowe i dyski obrotowe.

Dyski obrotowe charakteryzują się dużą trwałością, ale są stosunkowo wolne jak na współczesne realia. Natomiast dyski SSD oferują duże prędkości jednak ich ograniczenie żywotności jest związane z ich pracą, dlatego należy zwrócić uwagę na stan naszego dysku SSD, poprzez weryfikację co kilka miesięcy jego life time, jeśli life time spada poniżej 80 należy zastanowić się nad natychmiastową wymianą dysku SSD w naszym serwisie wymieniamy dyski wraz z zachowaniem danych oferujemy usługę klonowania systemu, klonowania danych oraz reinstalacji systemu z zachowaniem informacji. Instalujemy wtedy system Windows, sterowniki, dekodery aktualizujemy system do najnowszych wersji, aktualizujemy wszystkie łatki systemowe oraz instalujemy na życzenie klienta wybrany program antywirusowy.

W naszym serwisie zapraszamy na wymianę dysku HDD na dysk SSD, który przyspieszył pracę Twojego systemu i wreszcie zaczniesz normalnie pracować.