Oferta ITR SERWIS

Chcemy, aby wszyscy nasi klienci doświadczali bezstresowego i profesjonalnego poziomu współpracy z ITR SERWIS. Wszystkie nasze usługi istnieją, aby ułatwić Ci życie. Możesz nam zaufać, że dostarczymy Ci najlepsze produkty, a także najwyższą jakość obsługi.

DOJAZD
na terenie Gorzowa Wielkopolskiego

Oferta Serwisu Komputerowego ITR
Poniżej przedstawiam Państwu zakres moich usług:

 • sprzedaż laptopów po lizingowych w super cenach także komputerów używanych,
 • montaż kompleksowy komputerów, konfiguracji urządzeń zewnętrznych,
 • naprawa, rozbudowa stacji roboczych i laptopów,
 • instalacja systemów, reinstalacja systemów operacyjnych z zachowaniem wszelkich danych, dokumentów, potrzebnych plików
 • diagnozowanie oraz wymiana części komputerowych – ekrany, matryce, dyski, płyty główne, karty graficzne, procesory, wentylatory, inwertery, pamięci ram, napędy, etc
 • wgrywanie sterowników, zestawów najważniejszych aplikacji, instalowanie poprawek do systemów,
 • usuwanie haseł użytkownika Windows, bios, uniemożliwiające korzystanie z systemu
 • czyszczenie układu chłodzenia,
 • wymiana złączą zasilania,
 • wymiana zasilacza,
 • serwis i naprawa laptopów i notebooków
 • naprawa i serwis komputerów stacjonarnych
 • wymiana klawiatury
 • archiwizacja danych, przenoszenie, kopiowanie, kopie bezpieczeństwa
 • konfiguracja skrzynek, programów pocztowych e-mail
 • poprawa pracy komputera, kompleksowe zabezpieczenie przed wirusami, usuwanie szkodliwego oprogramowania,
 • konfiguracja dostępu do Internetu, instalacja i konfiguracja sprzętu sieciowego,
 • zabezpieczenie sieci przed niepowołanym podłączeniem, konfigurowanie bezprzewodowego Internetu, diagnostyka oraz usuwanie awarii,
 • całościowe oczyszczenie układów chłodzenia/grzejących się laptopów/PC – rozbiórka, smarowanie wentylatorów, radiatorów, układów scalonych,
 • instruktaż korzystania z komputera, drukarek, skanerów,
 • prowadzimy serwis laptopów, serwis komputerów oraz wszelakiego rodzaju usługi informatyczne,
 • konsulting komputerowe,

z uwagi na różnicowanie konstrukcji – budowę urządzenia mamy do czynienia upraszczając z trzema typami klawiatur, które dzielimy na klawiaturę wymienną odgórnie, klawiaturę wymienne oddolnie, klawiatury „niewymienne” zespolone z obudową.

polega na wymianie pasty termicznej z dobrana odpowiednio lepkością i przewodnością cieplną, doborze odpowiednich termo padów ich grubości i przepuszczalności cieplnej oczyszczenie układu chłodzenia ze złogów kurzu sprawdzeniu wirników i turbin pod kontem luzów i zatarcia.

Wymiana matrycy w laptopie / notebooku lub monitorze polega na sprawdzeniu podłączenia wszystkich złączy, zasilania taśma matrycy, po odłączeniu wszystkich taśm, inwerterów i kamer, przystępujemy do odseparowania matrycy od ramy matrycy, obudowy matrycy oraz zawiasów, które zazwyczaj są dokręcone siłą od półtora do trzech niutonometrów przystępujemy do wymiany matrycy w kolejności odwrotnej zwracając uwagę na elektrostatykę.

polega na instalacji oprogramowania komputera z zachowaniem danych użytkownika. Używamy do tego specjalnych urządzeń dedykowanych do tego rodzaju zadań.

Windows lub IOS lub Android polega na poprawnym wgraniu specjalnie spreparowanych plików systemowych ustawieniu systemu botujacego urządzenia tak widziało nośnik z którego ma pobrać informację w celu ich poprawnej instalacji, Zazwyczaj sprawia to użytkownikom nie lada problemy. W nowych konstrukcjach jest to dość mocno z ukryta funkcja gdyż producenci zazwyczaj zaliczają tą operację do nadzwyczaj trudnych i ingerując w pod system urządzenia, a co za tym idzie w oprogramowanie producenckie.

w laptopach jest szczególnie narażony na niepowodzenie z uwagi na to iż zazwyczaj wgrywanie go wiąże się z tym iż musimy skasować stary bios i zastąpić go nowym na działającym urządzeniu jest to tak zwana operacja na bijącym sercu nadzwyczaj ryzykowna. Dlatego powinna być wykonana na stabilnym napięciu na płycie głównej i dobrej jakości zasilaczu najlepiej oryginalnym, zazwyczaj na zamiennikach zasilaczy mamy do czynienia z niestabilnym zasilaniem a update Bios wymaga by zasilanie było równe i nie może się wahać każdorazowa zmiana napięcia poprzez podłączenie np. innego urządzenia do USB może spowodować nieodwracalne uszkodzenie biosu i uśmiercenie laptopa dlatego zazwyczaj zalecamy update biosu wykonywany jest w przewidywalny warunkach pod kontrolą doświadczonej osoby.

jest to doskonałe rozwiązanie dla użytkowników ceniących sobie jakość wydajność oraz ekonomiczne rozwiązanie. Dysponujemy szerokim wachlarzem laptopów polizingowych które zaspokoją potrzeby każdego użytkownika począwszy od laptopów biznesowych cechujących się wydajnością mobilnością i ergonomia po laptopy gamingowe przeznaczone dla wytrawnych i zapalonych graczy którym zależy na bardzo wydajnych podzespołach takich jak grafika procesor szybki dysk NVME czy nietuzinkowe rozwiązania klawiatur gamingowych.

jest to dość częstą czynność w naszych jednostkach zazwyczaj przydarza się użytkownikom w wyniku zużycia poprzedniego dysku często wiąże się niestety z utrata częściowo danych lub ich całkowita degradacja, dlatego często zalecamy by podczas przeglądów technicznych sprawdzić kondycje dysku

często jest to dość skomplikowana naprawa z uwagi na to, iż zalanie wiążę się z uszkodzeniem zazwyczaj kilku podzespołów płyty głównej takich jak układ KBC, układ zasilania, układ CPU lub GPU, peryferia np. klawiatury karta Wi-fi

dość prozaiczna czynność, lecz tylko z pozoru. Wiąże się ona z takimi aspektami jak struktura sieci, która otacza nas (czyli sieci naszych sąsiadów które często się na siebie nakładają zakłócając się nawzajem) fale radiowe które zakłócają jej prace lub odległość od samego rutera bądź nadajnika sieci. Obok naturalnego zjawiska tłumienia działające w naszym domu sieci bezprzewodowe są narażone na zakłócenia elektromagnetyczne czy też same cieci komórkowe powodują dość intensywne zakłócenia, z którymi zwykli użytkownicy podczas konfiguracji nie mogą sobie sami poradzić.

komputera polega zazwyczaj na ograniczeniu szkód poczynionych przez złośliwe oprogramowanie blokady tegoż oprogramowania i zabezpieczenie jednostki przed przyszłymi atakami. ITR ze swojej strony zazwyczaj sprawdza również czy nie nastąpił niekontrolowany wyciek informacji poufnych który mógłby zaszkodzić użytkownikom.

Dokumenty do pobrania: