Zespół ITR świadczy także usługi z zakresu doboru, budowy i właściwej infrastruktury komputerowej jaki i samego doboru sprzętu komputerowego wraz z jego indywidualną budową na zamówienie. Wybierając odpowiednią specyfikację i paramenty sprzętu bierzemy pod uwagę nie tylko to, do czego będzie używany sprzęt, ale także przyszłe potrzeby jego użytkownika przewidujemy to do czego mogą państwo go wykorzystać w przyszłości. Wszystko po to, aby skutecznie i optymalnie dostosować sprzęt do Państwa potrzeb.

Współczesny rynek sprzętu komputerowego to wyjątkowo dynamiczna branża, która nieustannie wdraża nowe technologie oferując nowoczesne rozwiązania dla biznesu i domu.

Zadania realizowane podczas konsultingu to wybór i propozycja tak dobranej jednostki , aby w maksymalnym stopniu wykorzystać jej potencjał i moc . Naszą aspiracją jest sprostanie oczekiwaniom wszystkich klientów – bez względu na stopień skomplikowania projektu. Wykonujemy od lat usługi zarówno dla klientów instytucjonalnych oraz dla użytkowników domowych. Jako specjaliści branży informatycznej, bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za wybór najlepszych rozwiązań dla klientów. Nasze usługi chcemy realizować tak, aby sprzęt komputerowy był skutecznym i użytecznym narzędziem, które nie będzie sprawiało problemów.

Zaufało nam wielu klientów z Polski i z zagranicy.

Od wielu lat współpracujemy ze znanymi i uznanymi hurtowniami informatycznymi które oferują sprzęt nowy oraz polizyngowy w bardzo atrakcyjnych cenach . Bazując na naszym doświadczeniu i umiejętnościach – doradzamy w wyborze sprzętu, od podstawowych urządzeń komputerowych do rozbudowanych.